شناسهٔ خبر: 81698 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مديركل راه و شهرسازي استان گلستان:

آسفالت باند غربی محور کردکوی – بندر ترکمن به زودی تکمیل میشود

گلستان راه و شهرسازی مديركل راه و شهرسازي استان گلستان از آسفالت حدود ۷ کیلومتر از لاین غربی محور كردكوي - بندر ترکمن با هدف افزايش ضريب ايمني آن خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازي استان گلستان، "حسین محبوبی" در بازدید محور فوق  بیان داشت:  طول محور کردکوی – بندر ترکمن حدود ۱۰ کیلومتر می باشد که در حال حاضر  بخش اعظمی از عملیات زيرسازي و تعريض ابنيه فني آن شامل پل ها و آبروها  انجام شده است.

محبوبی ادامه داد: اين پروژه، ملي و پيوست بودجه سنواتي است كه از سال ۸۹ شروع شده که در این راستا حدود ۹۵ درصد باند غربی عملیات اجرای زیرسازی آن تا سطح زیر آسفالت تکمیل گردیده و در همین باند اجرای آسفالت به طول تقریبی ۷ کیلومتر نیز به اتمام رسیده است.

وي ادامه داد : در باند شرقی محور عملیات زیر سازی تا سطح زیر ساب بیس تکمیل و عملیات اجرای ساب بیس و تکمیل لایه های زیر سازی در حال انجام است.

مدیر کل راه و شهرساز ی استان گلستان افزود: با  تخصیص اعتبار سالجاری که حدود ۶ میلیارد تومان می باشد ضمن تکمیل باقی مانده عملیات اجرای بیس باند غربی  نسبت به تکمیل آسفالت لایه اول اقدام و همچنین  نسبت به تکمیل بخشی از عملیات اجرای زیر سازی باند شرقی اقدام می شود.