شناسهٔ خبر: 83549 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

دو انتصاب در اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان

تودیع ومعارفه کاشان واران "مجتبی آراسته" بعنوان سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان و "امیرحسین عصارزاده نوش‌آبادی" بعنوان سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان آران‌و بیدگل معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ﴿اصفهان﴾، علیرضا قاری‌قرآن، مدیرکل راه‌وشهرسازی استان طی احکامی جداگانه مجتبی آراسته را بعنوان سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان و امیرحسین عصارزاده نوش آبادی را بعنوان سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان آران‌و‌بیدگل منصوب کرد.  

علیرضا قاری قرآن، تغییر جایگاه در عرصه كاری و خدمات‌رسانی را امری بسیار مهم برشمرده و هدف این انتصابات را وقوع جریانی تازه با هدف انجام امور با انرژی بهتر و مضاعف، بیان كرد. 

وی اظهار کرد: این اداره کل از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است و به همین جهت عموماً انتصاب‌ها بصورت درون سیستمی انجام می پذیرد. 

 مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: نیروی‌انسانی سرمایه اصلی هر سازمان است که ارتقاء، آموزش و به تبع آن پرورش مدیرانِ ارزشی، از وظایف ما محسوب می‌شود. لذا بسیار مفتخریم که یکی از کارشناسان کوشا و فعال اداره راه و شهرسازی شهرستان آران‌وبیدگل به سمت ریاست این اداره نائل آمده است. 

وی به رؤسای تازه منصوب شده توصیه کرد: با رعایت قوانین، آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی از طریق بکارگیری صحیح و مطلوب منابع و ظرفیت‌های موجود در شهرستان، نسبت به انجام وظایف و ماموریت‌های محوله در حوزه‌های مختلف کاری مراقبت‌های ویژه بعمل آورند و در تعامل با مسئولین محلی اهتمام ویژه داشته باشند. 

در متن احکام ضمن اشاره به تعهد، تخصص و تجربه رؤسای مذکور آمده است: امید است با استعانت از خداوند متعال و با برنامه‌ریزی هدفمند و استفاده از ظرفیت‌های موجود در مسیر تحقق ماموریت‌ها و اهداف سازمانی موفق و مؤید باشید. 

گفتنی است؛ در نشستی که به منظور تکریم و معارفه به ریاست اصغر کشاورزراد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی این اداره کل برگزار شد از زحمات وتلاش‌های محمدرضا حق‌شناس و مجتبی آراسته درزمان تصدی مسولیت‌های پیشین تشکر وقدرانی شد.