شناسهٔ خبر: 83695 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

در ساختمان دادمان انجام شد

امضای تفاهم‌نامه همکاری وزارت راه‌و‌شهرسازی و سازمان بسیج مستضعفان برای رفع محرومیت‌زدایی در کشور

تفاهم نامه تفاهم‌نامه همکاری وزارت راه و شهرسازی و سازمان بسیج مستضعفان به منظور محرومیت‌زدایی از کشور در زمینه‌های فعالیت وزارت راه و شهرسازی به امضا رسید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، تفاهم‌نامه همکاری وزارت راه و شهرسازی با سازمان بسیج مستضعفان در زمینه محرومیت‌زدایی امروز ۷ مردادماه در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی به امضا رسید.

بر اساس این تفاهم‌نامه مقرر شده است تا همکاری بین وزارتخانه با سازمان بسیج مستضعفان در حوزه راه‌های روستایی و توسعه آنها، ساخت مسکن برای محرومان و دهک‌های ۱ تا ۳، ایجاد مجتمع های خدماتی بین راهی در محورهای استان های محروم، بازآفرینی شهری و سایر زمینه های فعالیت وزارت راه و شهرسازی، گسترش یابد. این تفاهم نامه به امضای محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و سردار سرتیپ سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفان رسید.

در مراسم امضای این تفاهم نامه در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان، عبدالهاشم حسن نیا رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، ترکی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، سرهنگ افشار فرمانده بسیج وزارت راه و شهرسازی و تعدادی از مسئولان سازمان بسیج حضور به هم رساندند.