شناسهٔ خبر: 84879 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان خبر داد:

تمام راه‌های استان گلستان بعد از زلزله باز بوده و مسیر مسدود نداریم/ زلزله آسیبی به جسم جاده‌های استان نزده است

مهندس میقانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان گفت: خوشبختانه در حال حاضر تمامی محورهای استان بعد از زلزله رخ داده باز بوده و مسیر بسته‌ای نداریم.

مهدی میقانی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ، درخصوص محورهای این استان با وقوع زلزله ۵.۱ ریشتری بامداد امروز  استان گلستان اظهار داشت:‌ بعد از وقوع زلزله از همان ساعات اولیه نیروهای این اداره کل در محل حضور داشتند.

وی ادامه داد:‌ شدت زلزله ۵.۱ ریشتری که در ساعت ۲ و چهار دقیقه بامداد در شهرستان رامیان رخ داد باعث شد که شهرستان های اطراف هم درگیر شده و لرزش ها را احساس کنند.

وی افزود: در محور خوش ییلاق ریزش کوه داشتیم که بعد از مسدود شدن آن بلافاصله همکاران راهداری در محل حضور یافته و ۵ صبح بازگشایی شد.

میقانی تصریح کرد:‌همچنین در مناطق روستایی بالادستی مثل آق قلعه، الهادی و چند روستای دیگر هم شاهد ریزش و انسداد بودیم که کار بازگشایی انجام و در حال حاضر همه راه ها باز بوده و مشکل خاصی نداریم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان در پایان گفت:‌ خوشبختانه به واسطه این ریزش ها جسم جاده آسیبی ندیده و تنها مسدود شدن را شاهد بودیم که عملیات باربرداری انجام گرفت.