شناسهٔ خبر: 85217 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

از ابتدای سال جاری تا به امروز انجام شد

رسیدگی به پرونده ۱۶۰راننده متخلف حوزه حمل و نقل عمومی در مازندران

مازندران معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : به منظور کنترل و نظارت بر عملکرد رانندگان و شرکت های حمل ونقل جاده ای برون شهری و اجرای دقیق قوانین ومقررات مربوطه، در جلسات كميسيون هاي مواد ۱۱ استان از ابتدای سال جاری تا به امروز به پرونده۱۶۰راننده متخلف در حوزه حمل و نقل عمومی مازندران رسیدگی و احکام آنها صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (مازندران) ، علی نصیری ضمن اعلام اين مطلب افزود: در طی این مدت۸جلسه کمیسیون ماده ۱۱برگزار که منجر به صدور۱۶۰رای برای رانندگان حمل و نقل ناوگان عمومی حمل و نقل که از تذکر کتبی تا لغو شش ماهه کارت فعالیت(هوشمند)بوده است.

مهندس نصیری با تاکید بر اینکه جلسات کمیسیون ماده ۱۱ برای رسیدگی به تخلفات رانندگان جاده ای برون شهری برگزار می شود افزود: عمده تخلفات رانندگان حمل و نقل برون شهری عبارتند از:حمل بار با تناژغیر قانونی، جابجایی بار بدون بارنامه،عدم رعایت مقررات حمل بارنامه های عادی و ترافیکی در جاده های استان،عدم ارایه خدمات مطلوب در حین سفر است.

لازم به توضیح است:عمده تخلفات گزارش شده در کمیسیون ماده ۱۱از طریق شکایات سامانه شهراه،۱۴۱و بررسی میدانی همکاران این اداره کل و سامانه ثبت تخلفات بوده است.