شناسهٔ خبر: 85513 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در ۶ ماهه نخست سال جاری:

جابجایی مسافر در خوزستان کاهش ۵۰ درصدی داشت

چند نما از پایانه مسافربری شرق تهران معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در ۶ ماهه نخست سال جاری جابجایی مسافر از استان با کاهش ۵۰ درصدی مواجه بود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (خوزستان)،، فواد غزیعلی اظهار کرد: کل مسافر جابجا شده در ۶ ماهه نخست سال جاری بیش از یک میلیون و ۳۲۰ هزار نفر بود که این رقم به دلیل شرایط حاکم بر کشور به لحاظ شیوع بیماری کرونا در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش ۵۰ درصدی را نشان می دهد.

وی تعداد سفرهای انجام شده در پایانه های مسافربری استان را ۲۵۶ هزار و ۶۵۴ سفر برشمرد و افزود: در این حوزه نیز طی ۶ ماهه نخست سال استان با کاهش ۳۲ درصدی مواجه بود.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با تأکید بر اینکه شرکت های مسافربری ملزم به رعایت تمامی محدودیت های اعمال شده برای مقابله با بیماری کرونا هستند و هیچ محدودیتی برداشته نشده است، بیان کرد:  هم استانی های عزیز می توانند هرگونه تخلف در خصوص عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و  هرگونه تخلف دیگر از سوی شرکت های مسافربری طی تماس با سامانه استانی ۱۴۱، با کارشناسان مستقر در مرکز پاسخگویی به تماس های تلفنی این اداره کل در میان بگذارند تا در کوتاه ترین زمان، به شکایت ها رسیدگی شود