شناسهٔ خبر: 85864 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

جاده اصفهان-چادگان آسفالت شد

شهرام عباسی  اصفهان در راستای ایمن سازی مسیر، رفع نقاط حادثه خیز و کاهش تصادفات محور اصفهان-چادگان، آسفالت گرم بخشی از این محور انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)، شهرام عباسی سرپرست اداره نظارت برساخت راهها راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به اینکه تکمیل باند دوم جاده اصفهان-چادگان یکی از اولویت‌های این اداره کل محسوب می شود گفت: به دلیل موقعیت خاص و تردد زیاد در این محور تسریع در اجرای آسفالت گرم آن در دستور کار قرارگرفته است.   

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های شهرستان چادگان به لحاظ موقعیت جغرافیایی وداشتن پتانسیل‌های گردشگری مورد توجه قرار دارد عنوان کرد: اجرای عملیات آسفالت‌ریزی محور اصفهان-چادگان با هدف تسهیل رفت و آمد شهروندان، ایمن‌سازی مسیر، رفع نقاط حادثه خیز و کاهش تصادفات محور با سرعت انجام پذیرفته است.   

سرپرست اداره نظارت برساخت راهها مقطع اصلی اجرای پروژه را باند دوم به طول ۲ هزار و ۵۰۰ متر بیان کرد و گفت: طبق تعریف قرارداد نقطه شروع از حدود ۷ کیلومتری دهکده چادگان به طرف اصفهان است.   

وی خاطرنشان کرد: کل پروژه ۷ هزار و ۵۰۰ متر است. که جهت پنج کیلومتر باقی مانده، در حال حاضرمراحل برآورد تکمیل راه و ابنیه فنی به مبلغ حدود ۸.۳ میلیارد تومان در قالب فرم ۱ (تامین اعتبار) تهیه شده است.   

عباسی با بیان اینکه مراحل انجام آسفالت دو لایه در شهریور‌ماه سال‌جاری اتمام یافته است. گفت مراحل شانه‌سازی شامل تهیه مصالح و اجرای کار در حال انجام است.   

وی در پایان تصریح کرد؛ پس از تکمیل عملیات شانه‌سازی، مراحل نصب و تکمیل علایم ایمنی افقی و عمودی، خط‌کشی ترافیکی و نصب نیوجرسی (بلوک‌های بتنی) در قسمت رفوژ میانی، به عنوان یک اولویت کاری، انجام می‌شود.