شناسهٔ خبر: 85904 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران خبر داد:

ایجاد یک سامانه جدید با مشارکت بانک مسکن و شرکت بازآفرینی برای متقاضیان تسهیلات / حذف حضور فیزیکی مراجعین برای دریافت تسهیلات ساخت در بافت‌های فرسوده / انتقال سیستمی اطلاعات متقاضیان برای بانک‌ها

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: با فعال شدن سامانه تسهیلات ساخت در بافت‌های هدف دیگر نیازی به حضور و مراجعه فیزیکی مردم به ادارت کل راه و شهرسازی نیست.

خلیل محبت‌خواه، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، درخصوص فعال شدن سامانه تسهیلات ساخت در بافت‌های فرسوده اظهار داشت: به واسطه شیوع ویروس کرونا و به منظور ارائه تسهیلات در امور مراجعین و متقاضیان تسهیلات ساخت در بافت‌های فرسوده، سامانه جدیدی با مشارکت بانک مسکن و شرکت بازآفرینی شهری طراحی و هم اکنون قابل دسترسی برای عموم است.

وی افزود: به همین خاطر دیگر متقاضیان لازم نیست به ادارات کل راه و شهرسازی کشور و ادارات راه و شهرسازی شهرستان‌های استان جهت تشکیل پرونده ،ثبت تقاضا و اخذ معرفی نامه فیزیکی اقدام کنند. با استفاده از این سامانه اطلاعات ثبت شده و به صورت سیستمی برای بانک ارسال می‌شود.

وی در پایان گفت: آدرس سامانه برای تشکیل پرونده دریافت تسهیلات ساخت httP://82.99.227.25  بوده و متقاضیان می‌توانند راسا در این خصوص اقدام کنند.