شناسهٔ خبر: 86277 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

۲.۵ کیلومتر از جاده چادگان-اصفهان زیر بار ترافیک رفت/ فرآیند عمرانی پنج کیلومتر محور چادگان-اصفهان آغاز می‌شود

پروژه چادگان - اصفهان مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خبرداد: آغاز فرآیند عمرانی جاده چادگان به اصفهان از سوی سازمان راهداری‌و حمل‌‌ونقل جاده‌ای وزارت راه و شهرسازی ابلاغ شد.

علیرضا قاری‌قرآن، مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان) اظهار کرد: نصب علائم و خط کشی فاز سوم جاده چادگان-اصفهان به میزان ۲.۵ کیلومتر انجام شده و این قسمت از جاده زیر بار ترافیک رفته است.  

وی افزود: فاز بعدی این جاده که به طول ۵ کیلومتر است، ابلاغ (آغاز فرآیند عمرانی) آن از سازمان راهداری‌و حمل‌‌ونقل جاده‌ای وزارت راه و شهرسازی انجام شده که در اسرع وقت و پس ازانتخاب پیمانکارعملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.  

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص مدت زمان برای اجرای این پروژه بیان داشت: فرآیند مناقصه حدود ۲ ماه به طول می انجامد و پس از آن عملیات عمرانی شروع می‌شود.  

وی در ادامه اذعان داشت؛ دستورات لازم درباره این پروژه از سوی مقام عالی وزارت راه و شهرسازی صادر شده است.  

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به اینکه کل پروژه ۷ هزار و ۵۰۰ متر بوده. گفت: طبق تعریفِ قرارداد، نقطه شروع؛ از حدود ۷ کیلومتری دهکده چادگان به طرف اصفهان است که روکش آسفالت ۲.۵ کیلومتر آن در حال حاضر انجام شده و تابلوها و علائم ایمنی نیز در دو روز گذشته با اعتبار هزینه شده ۳ میلیارد ریال نصب شده‌ است.