شناسهٔ خبر: 88484 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر کل راه و شهر سازی استان بوشهر خبر داد:

ثبت نام مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن

اقدام ملی.jpg مدیر کل راه و شهر سازی استان بوشهر از ثبت‌نام مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن خبر  داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (بوشهر)، فرزاد رستمی، مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با اعلام خبر ثبت نام مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن اظهار داشت: مرحله سوم ثبت نام طرح ملی مسکن پنجشنبه هفته جاری از ساعت ۱۰ صبح به مدت یک هفته در ۱۸۳ شهر در ۱۹ استان کشور آغاز خواهد شد.

رستمی افزود: متقاضیان فاقد مسکن از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۱۸ دی می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. همچنین ایجاد امکان تغییر شهر محل تقاضا برای متقاضیان ثبت‌نام شده در مراحل قبلی، مهیا شده است.

 وی بیان کرد: در مرحله نخست، ثبت‌نام متقاضیان جدید در شهرهایی که در آنها اراضی جدید احصا شد، فراهم شده است. این مرحله برای ثبت‌نام متقاضیان جدید در شهرهای فاقد ثبت‌نام در مراحل قبل و بر اساس ظرفیت‌های احصاشده در ۱۸۳ شهر واقع در ۱۹ استان کشور شامل ایلام، بوشهر، تهران، خراسان شمالی، سیستان‌و‌بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، گیلان، قزوین، آذربایجان‌غربی، مازندران، مرکزی، سمنان، خوزستان، فارس، همدان، خراسان‌رضوی و هرمزگان برنامه‌ریزی شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: متقاضیان این شهرها می توانند از تاریخ بازگشایی سامانه که ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۱۸ دی است تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۵ دی با مراجعه به سامانه tem.mrud.ir نسبت به ثبت نام بر اساس شرایط اعلامی اقدام کنند.

رستمی در ادامه اظهار داشت : با توجه به محدودیت تامین اراضی، پس از پالایش و احراز شرایط، متقاضیان نهایی به میزان ظرفیت احصا شده از بین متقاضیان تاییدشده انتخاب خواهند شد.

در این مرحله که از طریق ارسال پیامک زمان آن به متقاضیان مشمول اعلام خواهد شد، متقاضیانی که به دلیل انتخاب شهر محل تقاضا، انصراف داده یا رد درخواست شده‌اند، می‌توانند در زمان اعلامی طی پیامک با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن  نسبت به تغییر شهر محل تقاضای خود بر اساس شرایط اعلامی از سوی این اداره کل  در اطلاعیه‌های بعدی اقدام کنند.