شناسهٔ خبر: 9242 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

نورزاد خبر داد:

پایان عملیات اجرایی قطعه ۴ آزادراه تهران-شمال/ تحویل گزارش میان کار طراحی قطعه ۳ در هفته پایانی تیر

علی نورزاد معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن تشریح آخرین وضعیت آزادراه تهران-شمال٬ از پایان عملیات اجرایی قطعه ۴ این آزادراه حدفاصل سه راهی کچور تا چالوس خبر داد.

علی نورزاد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی درباره قطعه دوم و سوم آزادراه تهران-شمال گفت: در حال حاضر قطعه دوم آزادراه تهران-شمال برای طراحی در اختیار مهندسان مشاور قرار دارد.

وی افزود: گزارش میان کار طراحی قطعه سوم آزادراه تهران-شمال نیز از سوی مهندسان مشاوری که مشغول کار در این پروژه بودند برای بررسی و تصمیم‌گیری تا هفته آینده یعنی پایان ماه مبارک رمضان تحویل می‌شود.

مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از پایان عملیات اجرایی باقیمانده در قطعه ۴ آزادراه تهران-شمال حدفاصل سه راهی کچور تا چالوس خبر داد و گفت: قطعه ۴ این آزادراه برای عید فطر آماده بازگشایی است.

نورزاد درباره قطعه یک آزادراه تهران-شمال نیز توضیح داد: به منظور تسریع در اتمام عملیات قطعه یک نیز همزمان با ادامه کار پیمانکار چینی مناقصه‌ای برگزار شد که ۵ پیمانکار ایرانی برای عملیات اجرایی باقیمانده مسیر انتخاب شدند که در حال حاضر مشغول تجهیز کارگاه و به دنبال آن شروع عملیات اجرایی هستند./

نظر شما