شناسهٔ خبر: 94799 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

روکش آسفالت ۳۰ کیلومتر از راه های استان همدان

مسعود رستمی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان اعلام کرد: از ابتدای اردیبهشت تا پایان خرداد امسال ۳۰ کیلومتر از راه های استان همدان روکش آسفالت شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ( راهداری همدان)، مسعود رستمی گفت: ارتقاء کیفی رویه آسفالت محورهای استان در دستور کار و راهها بر اساس نوع و شدت خرابی ها بترتیب در اولویت ترمیم و بهسازی قرار دارند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان افزود: ارتقاء ایمنی راههای استان همدان از اهم وظایف این اداره کل بوده و در همین زمینه از ابتدای اردیبهشت ماه ۳۰ کیلومتر روکش و از ابتدای سال جاری نیز بیش از ۱۲۸ کیلومتر لکه گیری هندسی و ۷۸۱ کیلومتر خط کشی در محورهای استان همدان انجام شده است.

وی اظهار داشت: تاکنون عملیات روکش آسفالت در محورهای همدان-تهران، همدان-بیجار، ملایر-بروجرد، نهاوند-کرمانشاه، خلیل کرد- پهنه بر، صراقی-چشمه ماهی و فامنین- قزل آباد انجام شده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان ادامه داد: این عملیات تا پایان فصل کاری در سایر محورهای استان نیز ادامه خواهد داشت.

این مسئول یادآور شد: لکه‌گیری، خط کشی، شانه سازی، ایمن سازی حاشیه راه، نصب تابلوی اخطار و اجرای روشنایی در گردنه‌ها و دیگر مناطق راه‌های این استان از دیگر اقدامات این اداره کل است