شناسهٔ خبر: 96242 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

طی پیامی؛

وزیر راه و شهرسازی روز خبرنگار را تبریک گفت

اسلامی امضا وزیر راه و شهرسازی در پیامی ١٧ مرداد روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در پیامی ١٧ مرداد روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت. متن پیام وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز خبرنگار بدین شرح است: 

17 مرداد یادآور جانفشانی خبرنگار عزیزی است که می توانست با احساس خطر، عرصه اطلاع رسانی را خالی کند اما ماند تا بی خبر نباشیم. ما هم پیمان می بندیم که بر عهد شهید محمود صارمی، تمام شهدای خبرنگار و تمامی شهدای وطن و امام شهدا باقی بمانیم.

در یکسال گذشته درگذشت تعدادی از خبرنگاران عزیز بر اثر ابتلا به کرونا و درگذشت دو خبرنگار جوان در سانحه رانندگی موجب تألم عمیق خاطر شد که هر کدام خود نوعی از خودگذشتگی و ایثار و یادآور حضور همیشگی در صحنه ها و اطلاع رسانی با تمام توان است.

اگرچه دیدار حضوری با همه شما عزیزان در یکسال گذشته به خاطر شیوع ویروس منحوس کرونا، در تمام مراسم‌ها میسر نشد اما با عشق و علاقه نشان دادید که انتشار و پیگری اخبار در حوزه راه و شهرسازی را با نهایت تلاش و کوشش به پیش می برید و انتشار محتواها به خوبی نشان می داد که گویی تک تک خبرنگاران در تمام برنامه ها حضور داشته اند.

با تمام وجود شما را می ستایم و از خانواده های شما عزیزان که به خاطر این امر خطیر، متحمل زحماتی می شوند بسیار و صد بسیار قدردانی می کنم.

روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان‌های فرهیخته ای است که در راه روشنگری و آگاهی بخشی، تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه هستند.

هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار مبارک باد.