شناسهٔ خبر: 96921 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان برای چهارمین سال دستگاه برتر استانی در جشنواره شهید رجایی شد/ تقدیر استاندار و رییس ستاد جشنواره شهید رجایی استان از بندر چابهار بعنوان دستگاه برتر استانی

بنادر اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان برای چهارمین سال، موفق به کسب عنوان دستگاه برتر استانی در جشنواره شهید رجایی سال ۹۹ و شایسته تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، بر اساس ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان، اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با کسب بالاترین امتیاز به عنوان دستگاه برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی جشنواره استانی شهیدرجایی در سال ۹۹ تقدیر شد.

در متن لوح تقدیر خطاب به مدیر کل بنادر و دریانوردی استان چنین آمده است:

سنجش میزان پویایی و بالندگی نظام اداری به منظور بهبود مستمر آن در راستای تحقق اهداف توسعه کشور امری ضروری است که هر ساله با اتکا به ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی به عنوان اجزای نظام اداری و مبتنی بر شاخص‌های عمومی منبعث از برنامه عملیاتی اصلاح نظام اداری و شاخص‌های اختصاصی دستگاهی صورت می‌گیرد.

لازم می‌دانم از تلاش‌های ارزنده جنابعالی و تمام مدیران و کارکنان محترم آن دستگاه در راستای اجرای برنامه‌ها و اعتلای کشور و کسب رتبه برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی سال ۱۳۹۹ قدردانی نمایم.

توفیق روزافزون شما و همکاران محترم آن دستگاه را در خدمت به مردم شریف استان، از خداوند متعال مسئلت دارم.

احمدعلی موهبتی
استاندار و رییس ستاد جشنواره شهید رجایی استان