شناسهٔ خبر: 97367 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

ثبت نام بیش از ۹۰۸ هزار نفر برای وام ودیعه مسکن

محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: تاکنون بیش از ۹۰۸ هزار نفر برای دریافت ودیعه مسکن ثبت نام کرده اند که مدارک بیش از ۱۶۶ هزار نفر تکمیل و به بانک‌های عامل ارجاع شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمودزاده در ارتباط تصویری با برنامه روی خط خبر شبکه خبر، با اشاره به مصوبه قبلی ستاد ملی کرونا که تا پایان شهریور ماهفرصت ثبت نام برای متقاضیان در نظر گرفته شده بود، افزود: با توجه به اینکه برخی از افراد موعد تمدید قراردادشان در نیمه دوم سالمی‌رسد، موضوع تمدید زمان وام ودیعه مسکن مطرح شد؛ که البته نیاز به تصویب ستاد ملی کرونا دارد و ظرف کمتر از یک هفته، نتیجهآن مشخص خواهد شد.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهر سازی در ادامه اظهار کرد: پیرو آماری که قبلا اعلام شده بود، تا دیروز بیش از ۸۰۹ هزارمتقاضی ودیعه مسکن ثبت نام کردند که تا این لحظه به ۹۰۸ هزار نفر رسیده، یعنی ظرف دیروز تا امروز بیش از ۱۰۰ هزار نفر ثبت نامجدید داشتیم که نشان دهنده ورود بیشتر متقاضیان برای گرفتن این تسهیلات است.

محمودزاده افزود: از ۹۰۸ هزار نفر متقاضی، بیش از ۱۶۶ هزار نفر مدارکشان تکمیل و به بانک‌هایی که در این پروژه مشارکت دارند،معرفی شده اند.