شناسهٔ خبر: 97502 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز:

تفاهم‌نامه احداث ۴ هزارواحد مسکونی برای خانوارهای دومعلول و بیشتر امضا می‌شود/بهره‌برداری از یکهزار و ۱۰۰ واحدمسکن خانوارهای دو معلول تا پایان امسال

فرهاد خاکی پور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز از امضای تفاهم‌نامه احداث ۴ هزار واحد مسکونی برای خانوارهای دومعلول و بیشتر برای سال‌جاری خبر داد.

فرهاد خاکی‌‌پور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی اقدامات آن انجمن را برای تامین مسکن خانوارهای دو معلول و بیشتر برشمرد.

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز از امضای تفاهم‌نامه ساخت ۴ هزار واحد مسکن برای خانوارهای دارای دومعلول و بیشتر خبر داد و گفت: برای سال جاری، تفاهم‌نامه احداث ۴ هزار واحد مسکونی برای خانوارهای دو معلول و بیشتر به امضا می‌رسد.

خاکی‌‌پور ادامه داد: یکهزار و ۱۰۰ واحد باقیمانده از ۱۴ هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی خانوارهای دو معلول و بیشتر که موضوع تفاهم‌نامه سال ۱۳۹۵ بوده، تا پایان امسال تکمیل و بهره‌برداری می‌شود که متوسط پیشرفت فیزیکی واحدهای باقیمانده حدود ۹۰ درصد است.

وی همکاری دستگاه‌های همکار از جمله بنیادمستضفعان، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و وزارت راه و شهرسازی را در تکمیل پروژه‌های مسکن خانوارهای دومعلول و بیشتر مناسب ارزیابی کرد و اظهارامیدواری کرد تا برنامه سال جاری در موعد مقرر، محقق شود.