شناسهٔ خبر: 97524 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

امروز در ساختمان دادمان انجام گرفت؛

دیدار جمعی از امرای ارتش با وزیر راه و شهرسازی

دیدار جمعی از امرای ارتش با وزیر راه و شهرسازی جمعی از امرای ارتش با حضور در ساختمان دادمان با وزیر راه و شهرسازی دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، ظهر امروز، جمعی از امرای ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی، با رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی دیدار کردند. در این دیدار امیر دریادار حبیبالله سیاری، رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش و فرمانده قرارگاه مسکن این نیرو، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده، فرمانده نیروی هوایی، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فر، فرمانده نیروی پدافند هوایی، امیر سرتیپ امیررضا خرم‌طوسی و مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش حضور داشتند. محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، محمد راستاد، معاون وزیر و رییس سازمان بنادر و دریانوردی و سیاوش امیرمکری، سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از دیگر حاضران در این جلسه بودند.

در این نشست، امرای ارتش ضمن تبریک به رستم قاسمی به خاطر انتصاب او در مقام وزارت راه و شهرسازی، به بیان برخی دغدغه‌های خود در این حوزه پرداختند. رفع تعارضات منافع ارتش و وزارت راه و شهرسازی، تامین واحدهای مسکونی و سازمانی برای پرسنل ارتش و مسائل مربوط به ترانزیت و حمل‌ونقل از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود.