شناسهٔ خبر: 97745 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی قطعه دوم محور سامن_بروجرد

سامن-بروجرد2 مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان طی بازدید از محور سامن _ بروجرد بیان کرد: قطعه دوم پروژه محور سامن _ بروجرد به طول تقریبی ۸ کیلومتر در حال حاظر با ۹۰درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی استان همدان داریوش حسینی گفت: اجرای جداکننده(نیوجرسی) به طول تقریبی ۱/۶ کیلومتر شامل ۴۰۰ عدد در انتهای پروژه چهارخطه سامن_بروجرد با قرار داد ۱۰۰۰عدد نیوجرسی در حال اجراست که هدف از اجرای آن رفع نقاط حادثه خیز مسیر است.

وی ادامه داد:  قطعه اول این پروژه به طول ۶ کیلومترچهارخطه شده و زیربار ترافیک رفته و قطعه دوم راه حدودأ به طول ۹ کیلومتر است که در حال حاظر پیمانکار پروژه در حال اجرای تابلوها و علائم ایمنی در طول مسیر است.

حسینی افزود: تعداد ۱۸۰ عدد نیوجرسی با ابعادی بطول ۴متر و ارتفاع ۱متر و عرض پایین ۷۰ سانتی متر و عرض بالای ۲۰ سانتی متر از انتهای حوزه رو به سمت شهرستان ملایر در رفوژ میانی محور کار گذاشته شده و انجام عملیات همچنان ادامه دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی همدان در پایان یادآور شد: ایمن سازی این محور موجب روان شدن ترافیک مرکز و غرب کشور به جنوب و کاهش تصادفات جاده ای خواهد شد.