شناسهٔ خبر: 9819 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

نماینده تام‌الاختیار وزیر راه در شورای حفظ بیت‌المال در گفتگو با پایگاه خبری مطرح کرد:

احراز تخلف مديران پديده شانديز/ هدف ما رساندن مردم به حقوق خود و اجرای قانون است

زمین خواری پدیده شاندیز مشاور و نماینده تام‌الاختیار وزیر راه و شهرسازی در شورای حفظ بیت‌المال در اراضی و منابع‌طبیعی اعلام كرد: مجموعه مديران در كميته بررسی طرح پديده شانديز نسبت به احراز تخلف مديران در این پروژه اتفاق نظر دارند.

حسین معصوم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با اعلام برگزاری جلسه‌ای در ساختمان وزارت كشور با موضوع پیگیری پدیده شاندیز و تخلفات صورت گرفته در آن گفت: دیروز شنبه سوم مردادماه در سلسله نشست‌های كمیته بررسی پدیده شاندیز جلسه‌ای با حضور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر كشور، حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی دادستان کل کشور، مقامات استان خراسان رضوی، استاندار خراسان رضوی و پیروز حناچی دبیر شورای عالی معماری و شهرسازی پیرامون پدیده شاندیز در محل وزارت كشور برگزار شد كه با توجه به جلسات پیشین قرار است از هفته آینده اطلاع رسانی درباره پروژه پدیده شاندیز با اعلام رسمی مقامات استانی و دستگاه های قضایی انجام شود.

مشاور و نماینده تام الاختیار وزیر راه و شهرسازی در شورای حفظ بیت‌المال در اراضی و منابع طبیعی افزود: نحوه ارایه كار مدیران شركت پدیده شاندیز به گونه‌ای بود كه با مصوبات شورای عالی معماری و شهرسازی مغایرت داشت و تمامی مدیران در كمیته بررسی طرح پدیده شاندیز نسبت به احراز تخلف مدیران این طرح اتفاق‌نظر دارند.

معصوم گفت: تخلف مدیران پدیده در این پروژه و در استان خراسان رضوی احراز شده است و با تمهیدات دولتی به زودی متخلفان مجازات می‌شوند. هدف ما در این پرونده، رساندن مردم به حقوق خود و اجرای كامل قوانین است. /

نظر شما