شناسهٔ خبر: 99050 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه لکه گیری و روکش آسفالت محور گچساران به امامزاده جعفر

روکش امامزاده جعفر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این پروژه شامل ۲۹ هزار متر مربع لکه گیری است که ۱۰۰ درصد آن انجام گرفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (کهگیلویه و بویراحمد)، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در بازدید از پروژه لکه گیری و روکش آسفالت محور گچساران به امامزاده جعفر، عنوان کرد: پیشرفت ۶۰ درصدی عملیات روکش آسفالت محور گچساران_امامزاده جعفر/ تکمیل پروژه تا ۱۵ آبان ماه/ تاکنون ۷۰ میلیارد ریال برای محور گچساران_امامزاده جعفر هزینه شده است 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی عملیات روکش آسفالت محور گچساران_امامزاده جعفر خبر داد و گفت: این پروژه تا ۱۵ آبان ماه به بهره برداری می رسد.

محمد حسین نصیری راد اعتبار این پروژه را قریب ۷۰ میلیارد ریال برشمرد و گفت: این پروژه شامل ۲۹ هزار متر مربع لکه گیری است که ۱۰۰ درصد آن انجام گرفت.

وی، افزود: ۷ کیلومتر از این پروژه باید دارای روکش آسفالت باشد که قریب ۴ کیلومتر آن انجام گرفت.

نصیری راد پیشرفت فیزیکی این پروژه را بالغ بر ۶۰ درصد اعلام کرد و اظهار داشت: باتوجه به ۴خطه بودن محور و اینکه ترافیک سنگینی روی این محور برقرار است و همچنین ضعف رویه آسفالت موجب افزایش تصادفات است و جهت ارتقای ایمنی این محور آسفالتی که قبلاً انجام شده بود و از نظر فنی مشکل داشت پیمانکار را موظف کردیم که آن را برداشته و مجدد عمل روکش آسفالت را انجام دهد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، خاطر نشان کرد: سعی می کنیم که تا ۱۵ آبان ماه این پروژه به اتمام برسد‌.

وی در بخش دیگری از سخنانش از پیگیری دادستان گچساران برای به ثمر نشستن این پروژه قدردانی کرد.