شناسهٔ خبر: 99130 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان :

فردا دوشنبه روز نقش آفرینی جامعه مهندسی استان تهران برای سرنوشت سازمان است

محبت خواه 12.jpg مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران خبر داد: نهمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران فردا از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۶ عصر بصورت الکترونیکی برگزار می‌شود و نتایج در پایان همان روز اعلام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ؛ خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس دستگاه نظارت بر نهمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران اعلام کرد: این دوره از انتخابات ۸ صبح فردا دوشنبه ۲۶ مهرماه آغاز می‌شود و تا ساعت ۱۶ ادامه دارد که این مهلت زمانی تا ساعت ۲۴ قابل تمدید است.  

وی افزود: براین اساس ۲۴ ساعت قبل از آغاز رای‌گیری یعنی ساعت ۸ صبح امروز مهلت تبلیغات کاندیداهای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان تهران به پایان رسیده است. 

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در خصوص نحوه برگزاری انتخابات اذعان داشت: برای اولین بار در سابقه انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی، این دوره از انتخابات بصورت الکترونیکی برگزار می‌شود.  

وی بیان داشت: همزمان با ساعت شروع این فرآیند، از طرف شرکت برگزار کننده این دوره از انتخابات، پیامکی برای اعضای سازمان نظام مهندسی استان تهران ارسال می‌شود که دارای لینک اختصاصی ورود به سایت است لذا با وارد شدن به لینک مربوطه مراحل رای دهی و انتخاب کاندیداهای مورد نظر آغاز می‌شود که به صورت گسترده این مراحل اطلاع رسانی شده است.  

وی با اشاره به اینکه تمهیدات لازم به عمل آمده است تا امنیت برگزاری انتخابات حفظ شود ، گفت: نتایج نهمین دوره از انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در کوتاهترین زمان ممکن پس از پایان انتخابات مشخص و اعلام خواهد شد.  

رییس دستگاه نظارت بر نهمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با بیان اینکه سرنوشت سازمان در این برهه تاثیرگذار به تشکیل هیات مدیره‌ای اصلح بستگی دارد ، گفت: ضروری است تا همه حرفه مندان و مهندسین عضو سازمان نظام مهندسی استان در مسیر نیل به اهداف و منافع سازمان، احساس تکلیف و مسئولیت کرده و در انتخابات مشارکت نمایند.