شناسهٔ خبر: 99216 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان اعلام کرد:

مشارکت حداکثری در این دوره از انتخابات نظام مهندسی استان تهران/ مشارکت ٣ برابری این دوره نسبت به دوره قبل

محبت خواه 12.jpg مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از مشارکت حداکثری جامعه مهندسی در نهمین انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی خلیل محبت خواه گفت: مشارکت جامعه مهندسی در این دوره سه برابر دوره هشتم بود که نشان دهنده مشارکت حداکثری و بی بدیل طی ۹ دوره این انتخابات بودیم. ان شالله با این مشارکت شاهد اجماع جامعه مهندسی در پیگیری مطالبات بر حق خود نیز باشیم.

وی با قدردانی از تلاش های هیات اجرایی انتخابات دور نهم افزود: بدون شک این دوره شاهد یکی از سالم ترین و بی حاشیه ترین انتخابات طی ادوار مختلف بودیم که بر خود لازم می دانم از زحمات و تلاش های شبانه روزی هیات اجرایی انتخابات دور نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تشکر کنم.

محبت خواه در پایان خاطرنشان کرد: مشارکت بیش از ۳۲ هزار مهندس در انتخابات نشان دهنده مسئولیت سنگین سازمان نظام مهندسی  در قبال جامعه مهندسی است. این سازمان در پیگیری مشکلات و مطالبات بر حق جامعه مهندسی نقش بسزایی دارد . با توجه به مشارکت حداکثری جامعه مهندسی قطعا همگان توقع  بیشتری از این سازمان به منظور تحقق مطالبات بر حق و همچنین نظارت دقیق تر مطابق با قانون را انتظار خواهند داشت که امیدوارم این مهم تحقق یابد.