شناسهٔ خبر: 99482 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری استان اردبیل خبر داد:

جابجایی بیش از ۲ میلیون تن کالا در استان اردبیل

وثوقی.jpg مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت:  ۲ میلیون ۵۰۰ هزارتن کالا در استان جابجا شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اردبیل)،کلیم اله وثوقـی در بازدید از شهرک حمل و نقل اردبیل افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون۱۸۲ هزار برگ بارنامه نیز صادر شده است.

عضو شورای اداری استان اردبیل وضعیت حمل ونقل کالا و بار را کاملا عادی و روان دانست و افزود: بیشترین کالای استان از شهرستانهای اردبیل ، پارس آباد،نمین و بیله سوار جابجا شده است.  

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل محصولات کشاورزی،سیمان،آب معدنی،انواع چوب و سوخت را عمده کالاهای جابجا شده استان در ۷ ماه گذشته عنوان کرد.

وثوقی فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با ۱۲ هزارو ۹۳۳ دستگاه ناوگان باری در استان را یادآور شد و تصریح کرد:۱۱ هزارو ۷۸۴ راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان فعالیت می کنند.

عضو شورای ترافیک استان اردبیل با بیان اینکه حمل کالا و مایحتاج عمومی مردم اولویت اصلی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل است از تلاش های شبانه روزی رانندگان سخت کوش و فعالان عرصه مهم حمل و نقل در خدمت رسانی به مردم عزیز قدردانی کرد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه  در قالب کمیسیون ماده ۱۲ نظارت ویژه برعملکرد شرکت‌های حمل و نقل انجام می شود از مردم ،رانندگان و صاحبان کالا  خواست هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اطلاع دهند.