شناسهٔ خبر: 99518 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان عنوان کرد:

جابه‌جایی یک میلیون تن انواع کالا در ایلام از ابتدای سال

جابه جایی کالا .jpg مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: بیش از یک میلیون تن انواع کالا از ابتدای سال جاری تاکنون از طریق ناوگان حمل ونقل استان جابجا شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(راهداری ایلام)؛نورالله دلخواه اظهار داشت: این میزان حمل کالا توسط ۶۳ هزار و ۵۱۱ سرویس (بارنامه) جابجا شده است.

وی گفت: سیمان، گندم و انواع مصالح ساختمانی بیشترین میزان کالاهایی بوده که در این مدت توسط ناوگان حمل و نقل عمومی استان جابجا شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام یادآور شد: به منظور کنترل و نظارت بر عملکرد شرکت ها و موسسات حمل و نقلی اجرای دقیق قوانین و مقررات مربوطه، در جلسات كميسيون هاي مواد ۱۱ و ۱۲ استان ایلام تاکنون به  ۳۵ مورد پرونده تخلفات شركت ها و موسسات حمل و نقلي رسیدگی شد که ۱۴ مورد جریمه نقدی ، ۱۷ مورد از آنها برائت و ۲ مورد قطع خدمات یک ماهه و ۲ مورد تذکر کتبی  صادر شده است.

دلخواه اضافه کرد: در صورت مشاهده تخلف، متخلفان به کمیسیون های رسیدگی به تخلفات سازمان راهداری معرفی و برابر ضوابط با آنها برخورد خواهد شد.
وی یادآور شد: مردم می توانند از طریق شماره پیامکی ۱۰۰۰۱۴۱ و یا تلفن گویای ۱۴۱ شکایات خود را جهت پیگیری به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام منعکس نمایند.
۵۳ شرکت حمل و نقل کالا در استان ایلام فعال هستند.