شناسهٔ خبر: 100615 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران

مهلت ثبت‌نام در سامانه نهضت ملی مسکن تا ۱۵ آذر تمدید شد

مهلت ثبت‌نام در سامانه نهضت ملی مسکن مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران از تمدید مهلت ثبت‌نام در سامانه نهضت ملی مسکن تا ۱۵ آذرماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (مازندران)، سید محمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران با اشاره به ساخت یک میلیون مسکن در سال و سهمیه ۳۸۰۰۰ واحدی استان مازندران تاکنون ۳۶۶۷۹ نفر در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام نموده اند، از تمدید مهلت ثبت‌نام نهضت ملی مسکن تا ۱۵ آذر امسال خبر داد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان با تاکید بر اینکه در پی افزایش تقاضای تمدید مهلت ثبت‌نام در سامانه نهضت ملی مسکن، نام‌نویسی در این طرح که تا پیش از این ۲۸ آبان به اتمام می‌رسید، تا ۱۵  آذر ماه تمدید شده است، گفت: متقاضیان می‌توانند بدون نگرانی ثبت‌نام در مرحله اول نهضت ملی مسکن را در سامانه مربوطه به آدرس   https://saman.mrud.ir  انجام دهند.

نظری یادآور شد: تاکنون ۳۶۶۷۹  نفر از هم استانی های عزیز در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند که مشخصات آنها در ۲۴ شهر استان، ثبت شده است.

وی خاطرنشان کرد: به مرور تعداد شهرهای مورد تقاضا افزایش خواهد یافت و امیدواریم همه متقاضیان دریافت مسکن تا یکی دو ماه آینده در شهرهای مورد دلخواه ثبت‌نام کنند.