شناسهٔ خبر: 100713 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان خلخال خبر داد:

گرفتاری ۳۰۰ خودرو در محور خلخال به اسالم و خلخال به پونل

کولاک.خلخال.jpg رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان خلخال گفت: به دنبال کولاک شبانه درمحور خلخال به اسالم و خلخال به پونل ۳۰۰خودرو در این مسیر گرفتار شدند و راهداران و امدادگران برای باز نگهداشتن جاده تلاش می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اردبیل)، معروف خسروی در خصوص آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی شهرستان خلخال افزود: کولاک شدید از عصر امروز آغاز و هم‌اکنون ادامه دارد و به‌خاطر شدت کولاک شدید و عدم دید، تاکنون بیش از ۳۰۰ خودرو در مسیر گرفتار شدند.

عضو شورای اداری شهرستان خلخال افزود: شدت کولاک و بارش برف به حدی بود که امکان دید بسیار پایین بود و راهداران در کنار امدادگران همچنان برای باز نگهداشتن محور در تلاش هستند.

رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان خلخال با قدردانی از راهداران و امدادگران بیان کرد: تلاش این عزیزان در سخت‌ترین شرایط آب و هوایی و در کولاک بسیار شدید به‌خاطر رفاه مردم ادامه دارد و خودروهای گرفتار در برف و کولاک به مسیر اصلی خود هدایت می‌شوند.

خسروی با بیان اینکه به‌علت کولاک شدید هم اکنون در دو مسیر خلخال به اسالم و خلخال به پونل تردد تنها با زنجیرچرخ مقدور است از مردم خواست قبل از سفر حتما آخرین وضعیت راهها را از طریق تماس با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری وحمل ونقل جادهای استان اردبیل جویا شوند.