شناسهٔ خبر: 100738 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان:‌

ثبت نام کنندگان طرح جهش تولید مسکن در سیستان و بلوچستانی از مرز ۳۸ هزار نفر فراتر رفت

عطاء اله اکبری.jpg مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر ۳۸ هزار و ۱۸۶ متقاضی طرح جهش تولید مسکن از ۲۸ مهرماه تاکنون در شهرستان های تحت پوشش این اداره کل اقدام به ثبت نام کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(سیستان و بلوچستان)، عطاءاله اکبری مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر ۳۸ هزار و ۱۸۶ متقاضی طرح جهش تولید مسکن از ۲۸ مهرماه تاکنون در شهرستان های تحت پوشش این اداره کل اقدام به ثبت نام کرده اند.

اکبری با بیان اینکه امکان‌ ثبت نام در طرح جهش مسکن در استان همزمان با سراسر کشور تا ۱۵ آذرماه سالجاری تمدید شد، اظهار داشت: در حال حاضر امکان ثبت نام طرح جهش مسکن در ۱۳ شهر میرجاوه، دوست محمد، زهک، گشت، زابل، نوک آباد، زاهدان، سراوان، خاش، رامشار، مهرستان، سیرکان و جالق در محدوده تحت پوشش این اداره کل از طریق سایت saman.mrud.ir وجود دارد.

وی ادامه داد: بیشترین آمار ثبت نام کننده در این طرح با ۲۶ هزار و ۳۷۹ نفر به شهر زاهدان، هفت هزار و ۲۷۸ نفر شهر سراوان و هزار و ۲۵۷ نفر به شهر خاش اختصاص دارد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان استفاده نکردن از تسهیلات دولتی در حوزه مسکن از اول انقلاب تاکنون، نداشتن مالکیت شخصی، متاهل بودن و حداقل پنج سال سکونت در شهری مورد تقاضا را از جمله شرایط واگذاری مسکن در طرح جهش تولید مسکن عنوان کرد و افزود: پس از ثبت نام اولیه متقاضیان و مقارن با پایان مهلت، پالایش اطلاعات انجام شده و افرادی که واجد شرایط دریافت مسکن شده اند از طریق ارسال پیامک به آنها اطلاع رسانی می شود تا سایر مراحل را طی کنند.