شناسهٔ خبر: 101070 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس اداره راه و شهرسازی بندرامام خبر داد:

‌۱۵ قطعه زمین دولتی به ارزش ۱۲میلیارد تومان در بندرامام رفع تصرف شد

رفع تصرف زمین دربندرامام رئیس اداره راه و شهرسازی بندرامام از رفع تصرف ۱۵ قطعه زمین دولتی به ارزش ۱۲میلیارد تومان در این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (خوزستان)، حسین شریفی اظهار داشت: چندین فقره تصرفات با احکام قضایی رفع تصرف شد که ارزش ریالی آن معادل ۱۲ میلیارد تومان بود.

وی افزود: این ساخت و سازهای غیر مجاز به شکل غیر قانونی و با تصرف اراضی دولتی انجام شده بود که با حکم مقام قضایی تخریب و به وضعیت سابق برگشت.

شریفی با اشاره به مکان تصرفات اظهار داشت: ۱۵ قطعه زمین دولتی با کاربری های مختلف جنب تلمبه خانه شماره ۴ رفع تصرف شدند.

رئیس اداره راه و شهرسازی بندر امام ضمن قدردانی از همراهی و همدلی دستگاه قضا، نیروی انتظامی و فرمانداری در رفع تصرف اراضی شهرستان اضافه کرد: دستگاه قضا و نیروی انتظامی همواره همکاری موثری با یگان حفاظت اراضی اداره کل در حفاظت از بیت المال داشته اند.

شریفی با بیان اینکه رسیدگی به موضوع زمین‌خواری یکی از اولویت‌های این اداره است، اذعان داشت: اداره راه و شهرسازی شهرستان در راستای برخورد با پدیده زمین‌خواری و تخریب و تصرف اراضی ملی به سرعت عملیات قلع و قمع و رفع تصرف را با قاطعیت و حمایت دستگاه قضایی انجام می‌دهد.  

رئیس اداره راه و شهرسازی بندر امام از شهروندان خواست برای جلوگیری از تصرفات و در همراهی با یگان حفاظت با شماره ۱۶۵۶ به عنوان پل ارتباطی مقابله با زمین خواری تماس تلفنی برقرار کنند.