شناسهٔ خبر: 102534 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور تاکید کرد:

استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در امر توسعه هواشناسی

ئیس پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور رئیس پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی،  مهدی رهنما، رئیس پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور در سفر به استان گیلان، ظهر امروز با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با رئيس دانشگاه آزاد اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که با حضور مهندس دادرس مدیرکل هواشناسی استان گیلان و هیئت همراه در محل این واحد دانشگاهی صورت گرفت، دکتر عاشوری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان ضمن معرفی فعالیت های این واحد دانشگاهی، به همکاری های دو جانبه با پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور تاکید کرد.

در ادامه این دیدار دکتر مهدی رهنما رئیس پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور ضمن ارائه مختصری از فعالیت های پژوهشگاه به استفاده از ظرفیت های علمی و سخت افزاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در امر توسعه هواشناسی اشاره و تاکید کرد.

رئیس پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور ادامه داد: در موضوع تحصیلات تکمیلی و حمایت از طرح ها و پایان نامه های دانشجویی و نیز جذب پروژه ها و طرح های پژوهشی ملی و منطقه ای علاقه‌مند به همکاری مشترک با استفاده از ظرفیت های علمی و سخت‌افزاری متقابل هستیم.

در ادامه این دیدار همچنین مهندس دادرس مدیر کل هواشناسی استان گیلان عنوان نمود: با گسترش همکاری های فی‌مابین پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور و دانشگاه آزاد لاهیجان شاهد تحولی قابل توجه در موضوع هواشناسی در استان گیلان خواهیم بود.

بنا به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور،در انتهای این نشست با حضور دکتر مهدی رهنما رئیس پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور تفاهم نامه ای میان اداره کل هواشناسی استان گیلان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان منعقد شد.