شناسهٔ خبر: 103353 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان خبر داد:

ثبت‌نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال در استان مازندران از ۲۰ دی

سید عباس رهگشای معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان مازندران با اعلام اینکه ثبت‌نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال در استان از ۲۰ دی ماه آغاز می‌شود از برنامه‌ریزی برای افزایش شهرهای ثبت‌نام طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (مازندران)، سید عباس رهگشای، معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران جزئیاتی از ثبت‌نام مجردان و همچنین پالایش‌های ثبت‌نام‌های طرح نهضت ملی مسکن را که از ۲۸ مهرماه آغاز شده است و طبق تازه‌ترین آمار بیش از ۷۳ هزار نفر در سامانه ثبت‌نام کردند را اعلام کرد.

معاون مسکن و ساختمان با تاکید بر اینکه مهلت ثبت‌نام برای تمامی متقاضیان به غیر از مردان مجرد بالای ۲۳ سال سن، ۱۵ دی به پایان ‌رسید گفت: دوشنبه ۲۰ دی ماه سامانه نهضت ملی مسکن برای مردان مجرد بالای ۲۳ سال باز می‌شود.

رهگشای ادامه داد: ثبت‌نام مجردان مرد بالای ۲۳ سال شرایطی دارد که اول هفته آتی اعلام خواهد شد و این دسته از متقاضیان باید به آن توجه داشته باشند.

وی توضیح داد: ثبت‌نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال سن در شهرهایی که باز شده انجام می‌شود و برنامه‌ریزی شده تا در شهرهایی دیگری که تامین زمین در حال انجام است به زودی ثبت‌نام انجام بشود که جزییات آن به محض فراهم شدن شرایط اعلام خواهد شد.

گفتنی است، مجردها به شرط تنظیم تعهد نامه محضری برای ارائه عقد نامه در هنگام واگذاری واحد مسکونی می‌توانند در طرح نهضت ملی مسکن بعد از ابلاغ نهایی دستورالعمل، ثبت‌نام کنند. مطابق متن پیشنهادی برای ابلاغ در صورتی که در هنگام واگذاری به تعهد ازدواج عمل نکنند، وجه زمین از آنان اخذ خواهد شد.