شناسهٔ خبر: 104308 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان تاکید کرد:

سرعت دادن به ساخت باند دوم محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان

سیستان و بلوچستان.jpg مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان بر سرعت دادن به ساخت باند دوم محورهای مواصلاتی این استان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(سیستان و بلوچستان)، عطاء اله اکبری در دومین جلسه شورای مدیریت ساخت و توسعه راه‌های این استان که با حضور کلیه مدیران عامل شرکت های راهسازی استان و مشاوران، معاون ساخت و رئیس اداره ساخت اداره کل در محل سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات همه پیمانکاران و مشاوران وحوزه معاونت ساخت و توسعه و اداره پیمان و رسیدگی بر تداوم ساخت بزرگراه ها در این استان تاکید کرد.

وی با بیان اینکه این اداره‌کل برای شتاب بخشی به توسعه سيستان و بلوچستان و فراهم شدن زمینه تردد ایمن کاربران جاده ای توسعه بزرگراه ها را در اولویت کاری خود قرار داده است، گفت: در این جلسه ضمن تعیین خط مشی سازمان در ۶ماهه اول سال ۱۴۰۱مقرر شد تمام تعطیلات کارگاهی تا پایان سال متوقف شود و مدیران عامل شخصا تا پایان سال در پروژه های راه سازی حضور داشته باشند و همچنین مشاوران نیز ملزم به رعایت مصوبه شدند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: ضروری است به همت پیمانکاران۵۰ کیلومتر باند دوم تا پایان سال در سیستان و بلوچستان آماده بهره برداری شود.
گفتنی است احداث و توسعه بزرگراه در دو سال اخیر در سیستان و بلوچستان به عنوان پهناورترین استان کشور توسط اداره کل راه و شهرسازی استان شتاب قابل توجهی گرفته است بطوری که نوید توسعه همه جانبه و افزایش ایمنی کاربران جاده ای را می دهد