شناسهٔ خبر: 104505 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

پیام تسلیت نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در پی درگذشت آیت‌الله صافی گلپایگانی

حسین روحانی‌نژاد نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت آیت‌الله صافی گلپایگانی را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، حسین روحانی‌نژاد نماینده ولی‏‌فقیه در بنیاد مسکن و رئیس شورای مرکزی  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پیامی درگذشت عالم ربانی آیت الله العظمی صافی گلپایگانی را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

« انالله واناالیه راجعون »
« إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا يَسُدُّهَا شَيْءٌ إِلَى يَوْمِ الْقِيَامَةِ »

ارتحال ملکوتی فقیه عالیقدر، حضرت آیت الله العظمی شیخ لطف الله صافی گلپایگانی قدس ا... نفسه الزکیه، عالمی عامل، پارسا و اندیشمندی بزرگ که عمر با برکتشان را صرف تدریس و پرورش نسلی از عالمان عامل و تحکیم مبانی مکتب اهل بیت (علیهم السلام) کرد و همواره در تمامی بزنگاه‌های حساس کشور، همچون چراغی پرنور، راهنمای مسیر تبعیت و یاری از ولایت مطلقه فقیه بود، موجب تاسف و تاثر فراوان گشت.

بدینوسیله این ضایعه مؤلمه را به محضر مبارک حضرت بقیة ا... الاعظم(عج)، مقام معظم رهبری و مراجع عظام دامت برکاتهم و همه شاگردان، ارادتمندان، مقلدان، بازماندگان و بیت مکرم آن عالم ربانی تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه و علو درجات و برای بازماندگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم. خداوند آن مرجع بزرگ را در اعلی علیین با پیامبران و صدیقین و شهدا محشور فرماید.