شناسهٔ خبر: 104718 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

معاون وزیر راه و شهرسازی:

۵۲ پروژه زیربنایی و روبنایی شرکت بازآفرینی شهری به ارزش ۵۰ میلیاردتومان بهره‌برداری می‌شود

محمد آئینی مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از افتتاح ۵۲ پروژه زیربنایی و روبنایی شرکت بازافرینی شهری به ارزش ۵۰ میلیاردتومان به مناسب ایام‌الله دهه فجر و با حضور وزیر راه و شهرسازی خبر داد.

محمد آیینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی بخشی از افتتاح‌های آن شرکت را که امروز ۱۷ بهمن با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در حوزه خدمات زیربنایی و روبنایی بافت‌های فرسوده و محلات هدف بازافرینی شهری انجام می‌شود، برشمرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز ۱۷ بهمن ماه با حضور وزیر راه و شهرسازی ۵۲ پروژه به ارزش بیش از ۵۰ میلیاردتومان در خدمات زیربنایی و روبنایی در حوزه شرکت بازآفرینی شهری افتتاح می‌شود و به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران ادامه داد: این پروژه‌ها در بخش خدمات زیربنایی (ساماندهی معابر، تامین فضای سبز، بوستان‌ها و پارک‌های محلات، همچنین روشنایی معابر، بهسازی شبکه تامین آب) ۳۴ پروژه به ارزش ۳۳ میلیاردتومان است که در ۱۲ استان به بهره‌برداری می‌رسد.  

معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: در بخش خدمات روبنایی(شامل مدرسه، درمانگاه، فضاهای ورزشی و سرای محلات، کلانتری و...) در مجموع ۱۶ پروژه در ۸ استان بالغ بر ۱۶.۵ میلیاردتومان به افتتاح می‌رسد.