شناسهٔ خبر: 105236 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر کل راه وشهرسازی استان خبر داد:

تمدید ثبت نام مجردها در طرح نهضت ملی مسکن استان گلستان تا پایان سال

حسین محبوبی مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان گفت: بنا بر اعلام معاون محترم وزیر راه و شهرسازی، مهلت ثبت نام آقایان مجرد بالای ۲۳ سال سن در طرح نهضت ملی مسکن تا پایان سال جاری تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (گلستان)، حسین محبوبی مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان اظهار کرد: نام‌نویسی از مردان مجرد بالای ۲۳ سال در سامانه جامع طرحهای حمایتی مسکن (نهضت ملی مسکن) قرار بود تا ۲۰ بهمن ماه به پایان برسد که با اعلام معاون محترم وزیر راه و شهرسازی این مهلت تا پایان سال ۱۴۰۰ تمدید شده است.  

وی گفت: بر این اساس این گروه از متقاضیان که  به هر دلیلی نتوانسته‌اند در سامانه ثبت‌نام کنند تا آخر سال می‌توانند با مراجعه به سامانه ثمن به آدرس saman.mrud.ir  نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.  

 مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان خاطرنشان کرد: در تاریخ ۲۰ دیماه سامانه طرح نهضت ملی مسکن به مدت یکماه برای تمامی شهرهای استان گلستان بازگشایی شد که مهلت نیز تمدید و متقاضیان این شهرها نیز می‌توانند تا پایان سال در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام خود را انجام دهند.  

وی بیان داشت: از ۲۸ مهرماه ۱۴۰۰ که ثبت ‌نام طرح جهش تولید مسکن آغاز شد تا کنون مجموعاً حدود ۶۲ هزار ۶۸۹ نفر در استان گلستان متقاضی بهره‌مندی از مزایای این طرح بوده و اقدام به ثبت‌نام کردند.     

  محبوبی گفت: از این میزان ثبت نامی ۴۳۶۳۸ نفر متاهلین و یا سرپرستان خانوار هستند و ۱۹۰۵۱ نفر نیز مجردین می باشد.