شناسهٔ خبر: 105868 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد:

جابجایی بیش از ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل باری سیستان و بلوچستان

جابجایی کالا توسط ناوگان حمل ونقل باری سیستان و بلوچستان معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: ۳ میلیون و ۸۲۳ هزار و ۹۵۰ تن کالا با ۲۳۲ هزار و ۶۵۵ سفر باری در ۱۱ ماهه سال جاری توسط ناوگان باری در حوزه تحت پوشش این اداره کل جابجا شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از سیستان و بلوچستان تیمور باقری، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ۷۰ شرکت حمل ‌و نقل داخلی استان کالاهای این مدت را جابجا کرده‌اند، اظهار داشت: فرآورده های نفتی، سیمان و مصالح ساختمانی عمده کالاهای حمل شده در این مدت را تشکیل می دهند.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان با قدردانی از تلاش های شبانه روزی رانندگان سخت کوش و فعالان حوزه حمل و نقل جاده ای گفت: وضعیت حمل و نقل عمومی جاده ای کالا در حال حاضر در سیستان و بلوچستان کاملا عادی و روان است.
وی گفت: در حال حاضر ۹ هزار و ۱۴۶ نفر راننده، ۷ هزار و ۷۷ دستگاه ناوگان در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای داخلی کالای حوزه شمال سیستان و بلوچستان فعالیت می نمایند.

باقری با تاکید بر نظارت ویژه بر عملكرد و فعالیت شركت های حمل و نقل از رانندگان خواست هرگونه دریافت كمیسیون اضافی و سایر شكایات خود را از طریق سامانه ۱۴۱ بصورت شبانه روزی و یا با مراجعه به ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای در سراسر استان، جهت بررسی و رسیدگی اطلاع دهند.

انتهای پیام/