شناسهٔ خبر: 106132 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خبر داد:

آمادگی ۲۸۰ نیروی راهداری سیستان و بلوچستان در ایام اجرای طرح نوروزی

آمادگی ۲۸۰ نیروی راهداری سیستان و بلوچستان در ایام اجرای طرح نوروزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان از استقرار بیش از ۲۸۰ نیروی راهدار این استان در طرح نوروزی برای ارائه خدمات به مسافران در راه‌های بین شهری استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهر سازی از سیستان و بلوچستان، ایوب کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ۳۰ اکیپ ثابت و سیار راهداری استان با برخورداری از ۱۸۰ دستگاه ماشین آلات راهداری برای ارائه خدمات به مسافران در طرح نوروزی در راه‌های بین شهری استان مستقر می‌شوند، افزود: راهداران استان در طرح نوروزی افزون بر ۱۱ هزار کیلومتر از راه‌های استان را تحت پوشش قرار می دهند.

وی ادامه داد: نیروهای راهداری این اداره کل در قالب طرح نوروزی علاوه بر ارائه خدمات به مسافران اقداماتی نظیر کنترل و نظارت بر ایمنی ناوگان حمل و نقل بار و مسافر، نصب و مرمت تابلو و علائم راهنمایی و رانندگی و پاکسازی حریم راه ها را مورد توجه قرار می دهند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ۱۵ باب راهدارخانه و ۳۱ باب مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در حوزه تحت پوشش این اداره کل در این ایام آماده خدمات رسانی کامل به مسافران هستند.

کرد با تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی  برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا گفت: این اداره کل تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کروناست و بر اساس دستورات ستاد در ایام نوروز اتخاذ تصمیم خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: سامانه‌های تلفنی، پیامکی و اینترنتی ۱۴۱ به عنوان ابزارهای ارتباطی شهروندان جهت اطلاع یابی از آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی، شرایط آب و هوایی، انسداد و رخدادهای جاده ای است.

انتهای پیام/