شناسهٔ خبر: 106785 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در طی ۴۸ ساعت گذشته صورت پذیرفت :

عملیات برفروبی ۷۴۶ کیلومتر از محورهای کوهستانی مازندران

مازندران - راهداری معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : در ۴۸ساعت گذشته بیش از ۷۴۶کیلومتر از محورهای کوهستانی این استان در۱۲۰ مرحله برف روبی شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهر سازی از مازندران ،  اسماعیل فولادی ضمن اعلام اين مطلب گفت : با توجه به كاهش دما و بارش برف در طی روزهای آینده در سطح محورهاي كوهستاني به كليه رانندگاني كه قصد تردد از محورهاي كوهستاني را دارند توصيه مي شود ضمن رعايت قوانين و مقرارت ، تجهيزات و امكانات ايمني از جمله زنجير چرخ را همراه داشته باشند.

وی ادامه داد:  هم اکنون ۳۳ اکيپ راهداري با بکار گیری ۲۵۰ دستگاه ماشين آلات راهداری و ۳۵۰ راهدار در محورهاي کوهستانی و مواصلاتي استان مستقر هستند.

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای  استان مازندران طول محورهاي برفگير مازندران را ۳۷۰۰ کيلومتر اعلام و عنوان نمود.: در حال حاضر ۲۲ راهدارخانه در محورهاي مواصلاتي استان تجهيز شده و آماده سرويس دهي به مسافران و در راه ماندگان است.

فولادی خاطر نشان ساخت: مسافرين و رانندگان محترم مي‌توانند جهت كسب آگاهي از آخرين وضعيت راهها ، انسدادها يا محدوديت‌هاي احتمالي تردد و  شرايط جوي به سايت www.۱۴۱.ir مراجعه نموده و يا با تلفن گوياي ۱۴۱ تماس حاصل فرمايند.