شناسهٔ خبر: 106809 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

با حضور معاون فنی و راه های روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ؛

سرپرست اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس معرفی شد

تودیع و معارفه مدیرکل فارس طی حکمی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و‌حمل و نقل جاده ای کشور و با حضور مهندس مقبلی معاون فنی و راه های فرعی و روستایی کشور ، علیرضا راستیار به عنوان سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از فارس، طی حکمی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و‌حمل و نقل جاده ای کشور و با حضور مهندس مقبلی معاون فنی و راه های فرعی و روستایی کشور ، علیرضا راستیار به عنوان سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس معرفی شد.

بر اساس این گزارش، در این مراسم از زحمات و‌ تلاش های مهندس سیاهپور در زمان تصدی مدیریت این اداره کل تقدیر شد و علیرضا راستیار که پیش از این مسئولیت معاونت راهداری این اداره کل را عهده دار بود ، با صدور حکمی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور بعنوان سرپرست جدید راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس معرفی شد.

گفتنی است هم چنین طی حکمی از سوی داریوش امانی معاون وزیر راه و شهرسازی و ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور ، علیرضا سیاهپور به عنوان سرپرست دفتر نگهداری راه‌ها این سازمان منصوب گردید.

انتهای پیام/