شناسهٔ خبر: 107026 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در طرح تشدید نوروزی صورت گرفت:

رفع تصرف افزون بر ۱۰ هزار متر مربع از اراضی دولتی در سیستان و بلوچستان

عطاء اله اکبری.jpg مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از رفع تصرف ۱۰ هزار و ۸۰۰ متر مربع از اراضی دولتی این استان در طرح تشدید نوروزی این اداره کل از ۱۵ اسفندماه سال گذشته تاکنون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (سیستان و بلوچستان)، عطاءاله اکبری با بیان طرح تشدید حفاظت اراضی تا ۲۰ فرودین ماه جاری در استان ادامه دارد، اظهار داشت: با تلاش نیروهای یگان این اداره کل اراضی رفع تصرف شده این مدت در قالب ۵ پرونده آزادسازی و به بیت‌المال بازگردانده شد.

وی ارزش رفع تصرفات این مدت را افزون بر ۳۳ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: تیم‌های گشت و مراقبت یگان حفاظت اراضی سیستان و بلوچستان در همه ایام سال به ویژه نوروز هم در سطح ادارات شهرستان‌ها و هم در ستاد این اداره‌ کل به صورت شبانه‌روزی و مستمر عرصه‌های دولتی را مورد رصد و پایش قرار می‌دهند تا به محض مشاهده هرگونه تخلف بر روی اراضی ملی با متخلفان برخورد قانونی نمایند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: سامانه ارتباط مردم با یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان در زمینه زمین خواری با شماره ۱۶۵۶ آماده دریافت هرگونه اخبار و گزارشات مردمی در راستای مقابله با هرگونه تصرف اراضی تحت پوشش در سراسر شهرستانهای تابعه است.