شناسهٔ خبر: 108079 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

سرپرست شرکت عمران پردیس:

منابع لازم جهت خرید تجهیزات تصفیه‌خانه تامین شد

جلسه سرپرست شرکت عمران پردیس در دیدار با پیمانکار ساخت پروژه تصفیه خانه شماره دو فاضلاب این شهر اعلام کرد که کارهای عملیاتی به سرعت پیگیری و خرید تجهیزات در دستور کار قرار گیرد.

پیرفرشی، سرپرست شرکت عمران پردیس در دیدار با پیمانکار  ساخت پروژه تصفیه خانه شماره دو فاضلاب این شهر اعلام کرد که کارهای عملیاتی به سرعت پیگیری و خرید تجهیزات در دستور کار قرار گیرد.

عملیات اجرایی این تصفیه‌خانه در سال گذشته توسط وزیر وقت راه و شهرسازی آغاز شد و اکنون این پروژه به عنوان بزرگ‌ترین پروژه‌ زیرساختی در پردیس در حال اجراست.

با توجه به لزوم هدایت فاضلاب مساکن مهر به تصفیه‌خانه شماره دو، تکمیل این پروژه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

با توجه به نوع قرارداد مشارکتی با قرارگاه جهت اجرای این پروژه، تمام هزینه‌های مورد نیاز به صورت تهاتر اراضی خواهد بود. در همین خصوص و به منظور تسریع در اجرای عملیات تصفیه‌خانه، با تاکید پیرفرشی، تهاترهای لازم جهت تامین منابع مالی صورت خواهد گرفت و در سوی مقابل انتظار از مجموعه قرارگاه؛ جدیت بیشتر در تکمیل تصفیه‌خانه است. به گفته پیرفرشی پروژه تصفیه‌خانه شماره دو فاضلاب پردیس که در دو مدول اجرا خواهد شد، باعث می‌شود تا فاضلاب فازهای مسکن مهر به این محل منتقل شده و دیگر مشکلی بابت فاضلاب در پردیس وجود نداشته باشد.

گفتنی است تا زمان اجرای کامل این پروژه، فعلا فاضلاب فازهای ۵، ۹ و ۱۱ مسکن مهر به طور موقت به تصفیه‌خانه شماره یک پردیس منتقل می‌شود و فاضلاب فاز ۸ نیز به لاگون‌های موقت احداثی توسط شرکت عمران ایران هدایت خواهد شد.