شناسهٔ خبر: 108752 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر کل راه و شهرسازی فارس اعلام کرد؛

شهرداری ها روند صدور پروانه های ساختمانی طرح نهضت ملی مسکن را تسریع کنند

آماده سازی طرح  نهضت ملی مسکن شهرستان اقلید مدیر کل راه و شهرسازی فارس گفت : شهرداریها روند صدور پروانه های ساختمانی طرح نهضت ملی مسکن را تسریع کنند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ( فارس)  ، محمود رضا طالبان در سفر یک روز خود به شهرستان اقلید و بازدید آغاز عملیات آماده سازی طرح  نهضت ملی مسکن شهرستان اقلید افزود: تمام تلاشمان را میکنیم که روند اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن تسریع شود.

مدیر کل راه و شهرسازی فارس اذعان داشت : هم اکنون ۲۴۰۰ هکتار زمین در استان فارس جهت اجرای طرح نهضت ملی مسکن تامین شده و ۱۱۱۰ هکتار نیز در شهرهایی که زمین دولتی وجود نداشته با مالکین در دست توافق است.

محمود رضا طالبان با اشاره به لزوم همکاری و کمک شهرداریها در جهت صدور پروانه های ساختمانی و دیگر موارد مربوط به طرح نهضت ملی مسکن افزود: نگاه ما به شهرداریها یک نگاه همکاری و کمک است و به هیچ وجه نگاه رقابتی نداریم.

در ادامه جلسه شورای مسکن شهرستان اقلید ، فرماندار اقلید شهرام منصوری افزود: با تلاش و کوشش اداره کل راه و شهرسازی و همکاری و همدلی سایر دستگاهها در بحث اجرای نهضت ملی مسکن هیچ مشکل و مانعی وجود ندارد و شهرستان اقلید جزء اولین شهرستانهایی در استان فارس است که زمین نهضت ملی مسکن در آن تامین شده است .

شایان ذکر است در این سفر یک روزه مدیر کل را ه و شهرسازی فارس از پروژه های آغازعملیات  آماده سازی طرح نهضت ملی مسکن در شهر دژکرد و آغاز عملیات  آماده سازی طرح نهضت ملی مسکن شهر اقلید و همچنین پروژه های راهسازی شهرستان و بخشی از آزادراه شیراز- اصفهان بازدید کرد.