شناسهٔ خبر: 108813 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

دیدار سرپرست راه و شهرسازی استان یزد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان

نشست با امام جمعه یزد.jpg صبح امروز سرپرست اداره کل راه و شهرسازی با حضرت آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(یزد)، به مناسبت انتصاب خواجه رضایی بعنوان سرپرست اداره کل راه و شهرسازی و با هدف ارائه گزارش و دریافت رهنمودهای نماینده  ولی فقیه در استان با ایشان دیدار و ضمن ارائه برنامه های در دست اقدام این اداره کل،به بررسی چالش ها و مشکلات موجود پرداختند.

خواجه رضایی در این نشست ضمن تشکر از نماینده محترم ولی فقیه در استان بخاطر فرصتی که در این دیدار حاصل نمودند به معرفی ساختار این اداره کل پرداخت و افزود:اداره کل راه و شهرسازی متشکل از پنج معاونت با چند اداره و با وظایف و ماموریت های متعدد در استان انجام وظیفه می نماید.

 وی با اشاره به مسئولیت های مختلفی که در ساخت راه،تامین زمین و مسکن و تهیه طرح های توسعه شهری خاطر نشان کرد:علیرغم وظایف سنگینی که همکاران بنده در این اداره کل دارند و وظایف خطیر اداری، بالاخص در موضوع ساخت مسکن که جزو مهمترین پروژه های ملی و استانی است، تلاش خواهند کرد که ان شا ا... موجبات رضایت مردم و در نهایت رضایت خداوند متعال را فراهم نمایند.

حضرت آیت الله ناصری ضمن تبریک انتصاب ایشان،به موضوع اهمیت توسعه و ساخت راه های استان پرداخت و افزود:با توجه به جایگاه استان که در نقطه مرکزی کشور واقع شده و تردد زیادی که از مسیرهای شمال به جنوب و شرق به غرب در راه های این استان شاهدیم، توسعه و کیفیت راه ها باید مورد توجه قرار گیرد.

 ایشان با اشاره به مشکلات خط ریلی استان و افزایش ضریب کیفیت راه آهن در حوزه ریلی خاطر نشان کرد، باید به جدیت برای مسئله رفع مشکلات این حوزه توجه ویژه ای داشت.

 نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر تولید مسکن نیازمندان و تسهیل در امور مردم به طرح خوب دولت سیزدهم در حوزه مسکن در کشور اشاره کرد و افزود: این طرح خوبی است که خیلی از نیازمندان به مسکن و زوج های جوان را خانه دار می کند ولی باید تلاش کرد از پتانسیل های موجود در همکاری با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام،کمیته امداد و بنیاد مسکن جهت مساعدت متقاضیانی که توانایی کمتری که در تامین منابع مالی این طرح دارند توجه ویژه ای شود.

 در پایان آیت الله ناصری، ضمن آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید اداره کل راه و شهرسازی، خواهان تحرک بیشتر در اداره کل و تحول با برنامه ریزی دقیق شدند و اظهار امیدواری کردند، ان شاالله مدیران ما با بنیه جوانی ،با انگیزه و پر تلاش در مسیر خدمت به مردم موفق و سربلند باشند.