شناسهٔ خبر: 109012 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد:

ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج/ بارش باران در برخی محورها

تردد جاده ای.jpg کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در برخی از محورهای مواصلاتی و بارش باران در اغلب محورهای شمالی خبر داد.

مهرداد برقی، کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، وضعیت تردد در محورهای برون‌شهری ۱۶ اردیبهشت را اعلام کرد.

برقی ترافیک در محور چالوس مسیر شمال به جنوب حدفاصل مرزن آباد و میانک و حدفاصل مجلار تا پل دزبن و محدوده‌های هریجان و نساء و مسیر جنوب به شمال محدوده‌های ماهان، سیاه بیشه، هزارچم و نساء را سنگین خواند و گفت: ترافیک در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده‌های پلیس راه آمل و حدفاصل پارک جنگلی آمل تا سه راهی چلاو و محدوده لاریجان و حدفاصل شاهاندشت تا رینه و محدوده های آب اسک و پیست آبعلی و در مسیر جنوب به شمال حدفاصل پلور تا آب اسک سنگین گزارش شده است.

وی افزود: همچنین ترافیک در آزادراه رشت – قزوین محدوده‌های پارک جنگلی سراوان، رودبار و شیرین سو نیز سنگین است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور  از تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال در مسیر رفت وبرگشت خبر داد و عنوان کرد: هم اکنون شاهد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده آبیک نیز هستیم.

برقی با بیان اینکه محور هراز و آزادراه قزوین - رشت دارای بارش باران و محورهای چالوس، فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند، گفت: برخی از محورهای استان‌های قزوین، گیلان و مازندران بارش باران را تجربه می‌کنند.