شناسهٔ خبر: 109110 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

با حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی؛

علیرضا قاری‌قرآن برای بار دوم مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان شد 

علیرضا قاری‌قرآن علیرضا قاری‌قرآن در راستای خدمت به مردم استان اصفهان به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اصفهان منصوب و ابقا شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ با حکم وزیر راه و شهرسازی علیرضا قاری‌قرآن برای بار دوم به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اصفهان منصوب شد.  

وی که از ۱۳ دی ماه ۱۴۰۰ به عنوان معاون وزیر و سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی منصوب شده بود و مسئولیت اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان را نیز بر عهده داشت، بر اساس پیگیری‌های مدیریت ارشد استان، نمایندگان مجلس و جمعی از علما و دلسوزان استان در خصوص این اداره‌کل حساس، از تهران به اصفهان بازگشت تا همچنان مدیرکلی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان را بر عهده داشته باشد.  

براساس این حکم علیرضا قاری‌قرآن در راستای اهداف عدالت محور دولت مردمی در حوزه‌های راه، مسکن و شهرسازی به خدمت به هم استانی‌هایش ادامه خواهد داد. همچنین مسئولیت هماهنگی تمام ادارات  کل و واحدهای زیرمجموعه سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به وزارتخانه در استان را عهده‌دار خواهد بود.  
 
قاری‌قرآن دارای مدرک پسا دکتری عمران بوده و بیش از دو دهه، مدیریت عمرانی و شهرسازی کلان در سوابقش دارد.