شناسهٔ خبر: 109412 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در اردیبهشت ماه صورت گرفت؛

بازگرداندن بیش از ۱۰۰۰ هزار متر مربع از اراضی تصرف شده استان کرمانشاه به بیت المال

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه، از هفت مورد رفع تصرف ، در مساحتی بیش یک هزار و ۷۷ متر مربع ، از اراضی شهرستان های کرمانشاه و قصر شیرین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (کرمانشاه)، مهرداد آهکی مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: ارزش ریالی اراضی رفع تصرف شده بیش از ۷۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

وی ادامه داد: به طور حتم و با قاطعیت با سودجویانی که قصد تعدی و دست درازی به اراضی دولتی  و بیت المال را دارند، برخورد قانونی خواهیم کرد و برای تحقق این مهم از همه ظرفیت های اجرایی و قانونی خود استفاده خواهیم کرد.
مدیر کل راه و شهر سازی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: از شهروندان گرامی درخواست می شود به منظور حفاظت و صیانت از حقوق بیت المال در صورت مشاهده هرگونه اقدامی مبنی بر تصرف اراضی دولتی سریعا مراتب از طریق سامانه ۱۶۵۶ اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن با سودجویان برخورد قانونی شود.

آهکی در پایان همچنین به نقش مهم گزارش­های مردمی در جلوگیری از تصرفات اراضی دولتی اشاره کرد و گفت: گشت حفاظت اراضی این اداره کل به صورت مستمر مشغول بازدید از حوزه استحفاظی بوده و با هرگونه تصرف اراضی ملی به شدت برخورد می کند.