شناسهٔ خبر: 109532 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن:

دور جدید نشست‌های تامین زمین برای پروژه‌های نهضت ملی مسکن آغاز شد

ارسلان مالکی عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن از آغاز دور جدید نشست‌های پیگیری تامین زمین برای ساخت پروژه‌های نهضت ملی تولید مسکن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، ارسلان مالکی با اشاره به اینکه جلسات تامین زمین برای پروژه‌های نهضت ملی با حضور مدیران ادارات راه و شهرسازی تمامی استان‌ها به نوبت و طی ۷ روز برگزار خواهد شد، گفت: این جلسات سه دستور کار اصلی دارد که مهمترین آن بررسی آخرین وضعیت تامین زمین در استان‌ها بر اساس ثبت نام‌های صورت گرفته متقاضیان نهضت ملی مسکن خواهد بود.

این عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن افزود: در این جلسات گزارش ادارات کل راه و شهرسازی درخصوص اراضی شناسایی شده برای اجرای طرح و برنامه‌های استان‌ها در خصوص مولد سازی و مشارکت برای ساخت زمین نیز ارائه می‌شود.

مالکی بررسی میزان پیشرفت پروژه‌های طرح نهضت ملی و اقدام ملی مسکن که در استان‌ها آغاز شده را از دیگر محورهای این سلسله نشست‌ها برشمرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن جلسات تامین زمین طرح نهضت ملی مسکن در سازمان ملی زمین و مسکن از صبح شنبه آغاز و تا چهارم خرداد ماه ادامه خواهد داشت.