شناسهٔ خبر: 109898 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مشاور امور ایثارگران سازمان راهداری :

شهدا ، چراغ هدایت ما در طول مسیر خدمت رسانی به ملت

مازندران- دیدار شهدا مشاور ریاست در امور ایثارگران سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای در دیدار با خانواده های معزز شهدای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : شهدا ، چراغ هدایت ما در طول مسیر خدمت رسانی به ملت هستند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهر سازی از مازندران، مصطفی رحیمیان در این دیدار گفت: شهدا طلایه‌داران و پرچمداران راستین عرصه‌های عشق و معرفت بوده و خدمت به خانواده ی آنان توفیقی عظیم و الهی است .

وی در اين ديدار ، ضمن اشاره به این مطلب که دیدار و سرکشی از خانواده هاي معظم شهيدان ، جانبازان و ایثارگران جز دغدغه های همیشگی مهندس امانی ( ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ) بوده ، خاطر نشان ساخت : همه ما در مقابل شهدا، ایثارگران و جانبازان و بزرگ منشی خانواده‌های آنان مسئول بوده و باید هرچه در توان داشته دین خود را به آنان ادا کنیم ، هر چند سختی‌هایی که این عزیزان کشیده‌اند با هیچ خدمتی قابل جبران نیست.

رحیمیان  افزود: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با گذشتن از ارزشمند ترین هستی خود، جهاد فی سبیل ا... را انجام دادند.

وي در ادامه به برنامه گسترده دشمنان اسلام و ايران براي تضعيف اين نظام مقدس اشاره و اظهار داشت : در هشت سال دفاع مقدس دشمن متجاوز با تمامي امكانات و تجهيزات به روز نظامي خود و حمايت همه جانبه سران استكبار نتوانست بر اراده و ايمان جوانان رشيد اين مرز و بوم پيروز گردد ، چراكه جوانان ما نيروي ايمان به خدا و پيروي از ولايت فقيه را در سرلوحه كار خود قرار داده بودند. در حال حاضر نيز با توجه به اينكه دشمنان نظام با ايجاد جنگهاي رواني و تبليغات گسترده فرهنگي قصد ضربه زدن به نظام را دارند ، همين دو عنصر مهم و حياتي اعتقاد و ايمان و عشق به رهبري و ولايت مي تواند بهترين راهكار در مقابله با اين تجاوزات باشد.

مشاور ریاست در امور ایثارگران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تصریح کرد: خانواده‌های شهدا با حرکت در مسیر شهدا، صبر و استقامت پیشه کردند و ما باید همواره قدردان آن‌ها باشیم.