شناسهٔ خبر: 110034 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

با حضور میرکل راه و شهرسازی استان اصفهان؛

برپایی میزخدمت راه و شهرسازی شهرستان آران و بیدگل / دیدار چهره به چهره مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با مردم شریف شهرستان آران و بیدگل

سفر مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به آران و بیدگل مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به همراه معاونین این اداره کل ضمن برپایی میزخدمت در شهرستان آران و بیدگل، در دیدار چهره به چهره با مردم این شهرستان به بررسی مسائل و مشکلات آنان پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به همراه معاونین (مهندسی و ساخت، شهرسازی و معماری، مسکن و ساختمان و املاک و حقوقی) این اداره کل در ادامه برنامه سفر شهرستانی خود به شهرستان آران و بیدگل، در محل اداره راه و شهرسازی این شهرستان اقدام به برپایی میز خدمت نمودند و به صورت حضوری و چهره به چهره به پاسخگویی مراجعان و متقاضیان پرداختند.  

 در این تمهید ۱۰ ها درخواست مردمی مبنی بر مسائل و مشکلات حوزه راه و شهرسازی این شهرستان با مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در میان گذاشته شد که در ابتدا مسائل و دغدغه متقاضیان از لحاظ احراز عدم مغایرت با ضوابط حقوقی و قوانین جاری بالادستی، بررسی شد و پس از اطمینان، درخواست فی المجلس از طریق معاونین ذی ربط جهت رفع و سامان دهی، مورد تعقیب و اعلام نتیجه قرار گرفت.  

قاری‌قرآن با بیان اینکه تسریع در خدمات‌رسانی و ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمات به مردم یکی از مهمترین مزیت‌های برپایی میز خدمت است اظهار کرد: عمده مباحث مطرح شده از سوی مردم در این ملاقات عمومی، پیرامون مسائل واگذاری اراضی ملی، مباحث مالکیتی، راهسازی، ترافیکی، طرح نهضت ملی مسکن، تسهیلات بازآفرینی شهری و برخی موارد مرتبط با شهرسازی بود.  

 وی گفت: بنا بر برنامه ریزی‌های بعمل آمده با حضور جمعی از مدیران اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان به صورت ۲ هفته یکبار میزخدمت را در شهرستان های استان برپا می کنیم تا ضمن بررسی مسائل و مشکلات مردم آن شهرستان‌ها، پیگیری‌های لازم انجام شود.  

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اذعان داشت: این دیدار نیز با گفتگو و بررسی پرونده‌های مطروحه و اخذ پاسخ مناسب و دستیابی به راهکار مورد نظر مراجعین، با رضایت مردم عزیز آران و بیدگل به پایان رسید.