شناسهٔ خبر: 110824 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

سرپرست معاونت راهداری همدان خبر داد؛

فعالیت ۲۳ اکیپ راهداری در محور " راه کربلا"

روکش خراسان جنوبی.jpg سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان از فعالیت ۲۳ اکیپ امانی و پیمانی در محور راه کربلا (کریدور ساوه-همدان- کرمانشاه) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی همدان، جواد نگاهداری گفت: بخشی از ترافیک عبوری راه کربلا در استان همدان قرار گرفته است، در همین زمینه راهداری استان بمنظور ارتقاء ایمنی محور مذکور عملیات اجرایی روکش و لکه گیری آسفالت،خط کشی،شانه سازی و تعدیل شیب شیروانی، آزادسازی حریم، پاکسازی پارکینگ،نصب تابلو وعلائم،نصب نیوجرسی،سرویس سیستم روشنایی و... را از طریق ۲۳ اکیپ امانی و پیمانی آغاز کرده است.

وی افزود: هم اکنون عملیات تعریض و بهسازی گردنه اسدآباد از طریق اکیپ های امانی و پیمانی در حال انجام و عملیات جداسازی لاین های رفت و برگشت و اجرای سیستم روشنایی میانی بطول ۹ کیلومتر انجام شده است.

نگاهداری یادآور شد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۰ کیلومتر روکش آسفالت، ۵۲۴ کیلومتر خط کشی، ۸ کیلومتر نصب نیوجرسی،۴ کیلومتر نصب سیستم روشنایی و... در محورهای مواصلاتی استان همدان انجام شده است.

این مسئول اظهار داشت: عملیات تکمیل تقاطع غیرهمسطح شهید زارعی که در مسیر کریدور مرکز به غرب قرار دارد و جزء پرترددترین محور استان محسوب می شود، با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی در حال انجام مراحل پایانی است و امیدواریم تا قبل از ایام اربعین حسینی به پایان برسد.