شناسهٔ خبر: 111543 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر کل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد:

کسب رتبه برتر ستاد ارتباطات مردمی وزارت راه و شهرسازی در ۱۱ سفر اخیر ریاست جمهوری

کسب رتبه برتر خراسان شمالی 1 مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی از کسب رتبه برتر ستاد ارتباطات مردمی وزارت راه و شهرسازی در ۱۱ سفر اخیر هئیت دولت در بین دستگاه‌های اجرایی وزارتخانه‌ها و مجموعه‌های دولتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (خراسان شمالی) ، مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی از کسب رتبه برتر ستاد ارتباطات مردمی وزارت راه و شهرسازی در ۱۱ سفر اخیر هئیت دولت در بین دستگاه‌های اجرایی وزارتخانه‌ها و مجموعه‌های دولتی خبر داد. 

حسین مذنب در حاشیه برگزاری میز خدمت این وزارتخانه در سفر هئیت دولت به استان خراسان شمالی گفت: بیشترین درخواست مردمی در ستاد ارتباطات مردمی نمایندگان وزارت راه و شهرسازی در استان خراسان شمالی موضوع ثبت نام برای دریافت مسکن در قالب نهضت ملی مسکن، الحاق زمین به محدوده شهری صدر نشین درخواست مردم خراسان شمالی از دولت در مراجعه به میز خدمت این وزارت است.

وی خاطرنشان کرد: موضوع تغییر کاربری زمین در رده بعدی درخواست های مردم استان است.
گفتنی است در میز ارتباطات مردمی، ۳۰ مدیر ارشد وزارتخانه راه و شهرسازی در ۲ روز در استان خراسان شمالی مستقر  بوده و  به مشکلات مربوطه رسیدگی می‌کنند.